Choď na obsah Choď na menu
 


17.októbra 2009

17. 10. 2009

Lady Gaga sa pobila s Madonnou !

A že sa nešetrili môžete vidieť už z obrázku. Obe oblečené v sexi čiernej bielizni sa snažili takýmto spôsobom pobaviť divákov v americkej šou Saturday Night Live. “Bitku” dvoch hviezd prerušil až moderátor. Ich súboj však pokračoval aspoň verbálne. „Vieš čo, Madonna, som oveľa lepšia ako ty,“ zvolala rozhorčená Lady GaGa. Ani Madonna si neodpustila vtipnú poznámku: „Čo za meno je Lady GaGa, veď to znie ako jedlo pre deti!

 

 

Lady GaGa má penis!
Fotky ktoré odhalili “malý výrastok” medzi nohami našej provokatívnej Lady sa šírili internetom, ale aj tlačou rýchlosťou blesku. Aj my tu máme “dôkaz” o tom že Lady Gaga je muž! “Nie je to niečo, za čo by som sa hanbila, len to nehovorím všetkým naokolo. Áno, mám mužské aj ženské genitálie, ale považujem sa za ženu. Ide o malú časť penisu, ktorá mi v živote veľmi neprekáža.” Média v zahraničí označujú túto jej “pýchu” ako “Disco stick” :) . Ak má Lady gaga penis, kde ho však skryla na druhom obrázku ??

 

 

GaGa sa podpísala na mužský penis!
Odvaha jej skutočne nechýba. Aj keď ju netradičná žiadosť o umiestnenie autogramu prekvapila, Stefani nezaváhala ani na chvíľu a fanúšikovi vyhovela. “Cítim sa trápne, keď o tom hovorím, ale najčudnejšia vec, na akú som sa kedy podpisovala, bol mužský penis. Mala som dosť miesta napísať Lady Gaga, ale úplne presne si to nepamätám.” Kuriózna situácia sa odohrala v Kanade, počas autogramiády po koncerte.

 

 

Odvážna autogramiáda.
Najnovšie sa Lady GaGa podarilo na seba strhnúť pozornosť pri autogramiáde po vystúpení v Portlande. Speváčke sa nepodarilo ustrážiť svoje vnady a tak niektorí fanúšikovia mali možnosť okrem podpisu získať aj exkluzívny pohľad do výstrihu speváčky.

 

 

Lady GaGa odmietla Playboy!
Americká speváčka Lady GaGa odmietla pózovanie pre pánsky magazín Playboy.”Keby som bola fotomodelkou, určite by ma táto ponuka potešila. Ale ja sa venujem len hudbe,” reagovala na ponuku šéfa spoločnosti Playboy Enterprises Hugha Hefnera.

 

 

Lady GaGa začínala ako striptérka.
A to keď ju rodičia odmietali financovať, tak si zarába predvádzaním sa pred mužmi. „Keď som mala osemnásť, pracovala som ako striptérka. Navyše mám rada nahé mužské telo a som spokojná aj s tým mojím,“ netrvalo ale dlho a presadila sa aj na hudobnej scéne.

 

 

Opilecká eskapáda.
Speváčka bola pristihnutá neodbytnými hľadáčikmi fotoaparátov a to spoločensky veľmi unavená na jednom zo svojich ľahov po londýnskych kluboch. Aj taká je daň za slávu a popularitu.

 

 

Šaty podľa Lady GaGa.
Šušká sa aj o tom, že Lady GaGa bude mať svoju vlastnú módnu kolekciu. Uvidíme, ako obstojí v návrhárskej pozícii. Jedno je však isté, modely budú “hot” a sexi.

 

 

Mark Ronson
Lady Gaga spojila svoje sily s ostrieľaným hudobným producentom Markom Ronsonom. S ním nahrala dve nove piesne. Vznikli v Londýne.

 

 

Let’s dance!
Podľa médií má veľmi dobre našliapnuté a veľkú šancu na vytúžený úspech a slávu. Jej album sa veľmi dobre predáva, dokonca aj kritici zareagovali pozitívne. V súčasnej dobe vydala Lady GaGa k úspešnej skladbe „Poker Face” desať tanečných remixov. Zatancujte si s Lady GaGa!

 

 

Hudobná nádej.
Vo februári sa objavila správa, že Lady GaGa bola vybraná za najväčšiu hudebnú nádej roku 2009. Jedná sa o veľmi prestížné britské ocenenie. Túto cenu udelujú britské média. Na titule se zhodlo dvadsať jeden britských periodík.

 

 

Lady GaGa číslom jedna v Európe.
V januári viedla Lady GaGa írsku hudobnú hitparádu. Tanečný singel „Just Dance” sa usídlil na vrchole írskej hitparády minimálne dva týždne. Sexi Lady Gaga prežívá skutočné výslnie populárnej hudby a vie si ho náležite užiť. Pieseň „Just Dance” sa umiestnila tiež na prvej priečke rešpektovanej hudobnej hitparády “The Top of the Pop Singles” v USA a vedie aj hudobný „Top Ten” Británie, Kanady aj ďalekej Austrálie. Aj u nás zažívajú jej piesne obrovský úspech.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

xDDD

(Lady Iwi(adminka), 4. 9. 2010 15:45)

GaGa nieje chlap.Ona si tam dala gumové to...xD

co trepete

(Co..., 22. 6. 2010 13:21)

je to chalan pozrite ved ma cicinu ne???
tak je to prostitut.

blbosť

(gagoš, 12. 6. 2010 11:17)

http://gagadaily.com/fashion/wp-content/uploads/2009/10/lady-gaga-nude-outfit_345x431.jpg


dúkaz ze to tak neni

VOLOVINA

(Johny , 12. 6. 2010 11:13)

Ak má Lady GaGa penis tak ja mám kozy :D

supeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(gaga, 20. 5. 2010 14:59)

podla mna gaga nema chibu a je to naj hviezda na zemi proste ju miluuuuuuuuuuujeeeem :D

lady gaga je chlap?

(patko888, 24. 4. 2010 14:46)

kamaratka vravi za lady gaga je chlap

Lady Gaga

(Romana, 19. 4. 2010 8:29)

Lady Gaga (Joanne Stefani Germanotta)je naj speváčka na svete.

fakt cool

(lilinka00, 7. 2. 2010 20:57)

lady gaga je proste naaj..no nemaam slov

SUPER

(SUPER, 3. 2. 2010 16:04)

Lady GaGa je super naj super naj .... A to s tym "penisom" je dobra volovinka. Ved kde by ho mala, ked nosi take obtiahnute nohavicky??? To si len spravila srandu :D:D:D

SUPER

(Zuzka, 6. 11. 2009 10:42)

Lady GaGa je super: